Jūsų krepšelis

ES Projektai

UAB „Kortenas” E-komercijos modelio diegimas veikla

Projekto tikslas – informacinių technologijų verslo sandoriams valdyti elektroniniu būdu diegimas, siekiant padidinti UAB „Kortenas” pajamų augimą. Projektu taip pat norima atliepti klientų poreikius, todėl buvo nuspręsta, jog būtina ne tik vykdyti aukštos kokybės prekių gamybą, tačiau ir sukurti patogią kiekvienam el. parduotuvę. Projekto rezultate bus sukurta ir įdiegta inovatyvaus dizaino, patogaus naudojimo klientų savitarnos elektroninės prekybos platforma – el. parduotuvė, kurios sprendimai bus integruoti su įmonės išteklių valdymo sistemomis, tam kad būtų galimybė operatyviai organizuoti pardavimo ir gamybos procesų gerinimą.

Paramą UAB „Kortenas“ gavo pagal 13 prioriteto „Veiksmų, skirtų COVID-19 pandemijos sukeltai krizei įveikti, skatinimas ir pasirengimas aplinką tausojančiam, skaitmeniniam ir tvariam ekonomikos atsigavimui“ priemonę Nr. 13.1.1-LVPA-K-860 „E. komercijos modelis COVID-19“, kuria yra siekiama paskatinti įmones diegti informacines technologijas verslo sandoriams valdyti elektroniniu būdu, siekiant padidinti pajamų augimą. Projekto įgyvendinimą remia Lietuvos Respublika ir iš dalies finansuoja Europos Sąjunga.

Projekto biudžetas 39 675,50 Eur.

ES struktūrinių fondų parama – 29 756,63 Eur.

Projektas finansuojamas iš Europos regioninės plėtros fondo, kaip Europos Sąjungos atsako į COVID-19 pandemiją priemonė.

Projekto įgyvendinimo laikotarpis: 2022 m. vasario 8 d. – 2023 m. balandžio 30 d.

Projektas įgyvendinamas be partnerių.

UAB „Kortenas“ įsteigtas 2010 metais. Įmonė, savo veiklą vykdo išskirtinai stiklo, langų, durų gamybos sektoriuje. Įmonės klientai – tiek fiziniai, tiek juridiniai asmenys, ne tik iš Lietuvos, bet ir viso pasaulio. 

Sekantis šios įmonės strategijos žingsnis – E. komercijos modelio diegimas, kuris sustiprins įmonės pozicijas rinkoje ir padės generuoti didesnes pajamas. Projekto veiklos apima elektroninės prekybos platformos sprendimą, kuris suteiks galimybę efektyviau pardavinėti UAB „Korteno“ gaminius ir tiksliau atliepti klientų poreikius..

Įgyvendinus Projektą, bus sukurtos prielaidos sparčiai UAB „Kortenas” verslo plėtrai bei sukurtos galimybės įmonei ir toliau sėkmingai konkuruoti rinkoje. Įsigyti e. komercijos sprendimai leis sėkmingai pradėti interaktyvų pardavimo procesų vykdymą, padės automatizuoti įmonės pardavimus ir padidins įmonės gaunamas pajamas. Įgyvendinus Projektą įdiegtas savitarnos sprendimas leis klientams identifikuoti tinkamiausius produktus ar jų derinius pagal individualius parametrus, užtikrins sklandžius pardavimo valdymo, prekių pristatymo, mokėjimo ir susijusius procesus. Įmonei kuriamo sprendimo integracija su išteklių valdymo sistema sudarys sąlygas operatyviai reguliuoti prekių likučius, organizuoti pardavimo ir gamybos procesų gerinimą.

Free Worldwide shipping

On all orders above $50

Easy 30 days returns

30 days money back guarantee

International Warranty

Offered in the country of usage

100% Secure Checkout

PayPal / MasterCard / Visa